Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatlar

Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatlar
Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatlar

Son gelişmelerle birlikte finans sektörünün en tartışmalı konularından biri olan dijital para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazı kripto para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

kripto para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere göre geçtiğimiz 24 saat içinde 20.30 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para piyasada el değiştirdi.

21:44 itibarıyla 5.31 TL seviyesinden talep gören Tether 2.03 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 1 Dolar (5.31 TL) üstünden talep görüyor. Ayrıca Tether son bir saat içinde yüzde 0.07 değer farkı yaşadı.

Dash Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

geçen hafta en çok kazandıran sanal paralar Pundi X, Metaverse ETP ve Quant olurken, son bir gün boyunca tabloda değişiklikler söz konusu. Dash, Komodo ve Veritaseum son bir gün boyunca en fazla yükselen sanal paralar oldu. öbür taraftan son bir hafta boyunca Status, STASIS EURS ve Holo hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Factom, STASIS EURS ve Tether alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin: ödeme sahteciliklerine karşı yüksek güvenlikli bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. güncellenen en son verilere göre bitcoin 3649.11 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 19322.02 lira seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 5.45 değer farkı yaşadı.

Ethereum: ether ya da diğer adıyla ethereum 643.96 Türk lirası civarından işlem görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz bir hafta içinde yüzde 12.76 değer farkını gördü.

Ripple: yeni bir ödeme sistemi olarak da bilinen Ripple an itibarıyla 0.30 Amerikan Doları yani 1.61 TL seviyesinden işlem görüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı sanal para piyasası geleneksel foreks piyasalarından çok daha belirsiz bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: