Ethereum (ether) Kaç Dolar Oldu?

Ethereum (ether) Kaç Dolar Oldu?
Ethereum (ether) Kaç Dolar Oldu?

Son gelişmelerle birlikte foreks sektörünün en sıcak konularından biri olan kripto para birimleri her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre dijital paralar bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki piyasanın en hızlı paralarından olan ethereum düşer mi? değiştirilemez ve müdahale edilemez bir mimari sunan ether ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

kripto paralar geçtiğimiz yirmidört saat içinde 40.61 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncellenen en son verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 168.89 Milyar dolara ulaştı.

en çok işlem gören kriptolardan biri olan ethereum an itibarıyla 166.07 Dolar üzerinden talep görüyor. Ayrıca en çok rağbet gören sanal para birimlerinden biri olan ether geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 1.05 değer farkı kaydetti.

Dünden Beri Decentraland Yatırımcıları Gergin

geçen haftadan beri yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar Maximine Coin, Binance Coin ve Enjin Coin olurken, son yimidört saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Maximine Coin, Insight Chain ve NULS son bir gün içerisinde en çok yükselen sanal paralar oldu. buna karşılık geçtiğimiz bir hafta içinde Gemini Dollar, Tether ve THETA hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Decentraland, ICON ve Dogecoin alarm vermeye başladı. Yatırım kararı almadan önce 168.89 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 19:20 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Güncel Fiyatı: 5168.69 Dolar - 30159.33 TL
24 Saatlik İşlem Hacmi: 11.67 Milyar Dolar

Ethereum

Güncel Fiyatı: 166.07 Dolar - 969.00 TL
24 Saatlik İşlem Hacmi: 5.35 Milyar Dolar

Ripple

Güncel Fiyatı: 0.33 Dolar - 1.91 Türk lirası
24 Saatlik İşlem Hacmi: 852.23 Milyon Amerikan Doları

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı kripto para piyasası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: