Eos Kaç Dolar?

Eos Kaç Dolar?
Eos Kaç Dolar?

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para birimleri dalgalı günler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı analistlere göre sanal para birimleri tehlike çanları çalıyor. böyle bir yatırım ortamında EOS alınır mı? EOS ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

sanal para piyasası son bir gün içerisinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 254.69 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 57.74.

EOS 15:12 itibarıyla 37.94 TL (6.41 Dolar). Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 5.90 Milyar Amerikan Doları seviyesinde. Ayrıca EOS son bir saat içinde yüzde 0.38 değer farkı yaşadı.

Dai Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

son bir hafta içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar Egretia, Qtum ve Steem olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. Bytom, KuCoin Shares ve Decentraland bir günlük zaman diliminde yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar oldu. öbür taraftan son bir hafta içinde Aurora, Siacoin ve USD Coin hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Dai, Tether ve USD Coin alarm vermeye başladı. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Güncel Fiyatı: 8280.78 Amerikan Doları - 49022.24 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 19 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Güncel Fiyatı: 255.06 Amerikan Doları - 1509.97 TL
24 Saatlik İşlem Hacmi: 8.57 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Güncel Fiyatı: 0.40 Dolar - 2.35 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.22 Milyar Dolar

dijital para dünyası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: