Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?
Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

küresel piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden kripto para piyasası hiç uyumuyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki EOS fiyatları düşer mi? EOS almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Toplamda 241.51 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para birimleri sadece geçtiğimiz 24 saat boyunca 77.27 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı.

EOS en çok işlem hacmine sahip sanal paralardan biri. son bir gün boyunca 2.60 Milyar Dolar işlem hacmine ulaşan EOS piyasadan alınan güncel fiyatlara bakıldığında 6.32 Dolar, yani 38.40 Türk lirası. Bununla birlikte EOS son bir hafta boyunca yüzde 15.90 değer farkı yaşadı.

Bittorrent Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

kripto para piyasasının son bir hafta boyunca şampiyonları Stratis, Loopring ve WAX oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. TrueUSD, KuCoin Shares ve ABBC Coin en hızlı düşen dijital para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 241.51 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 15:12 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore 8002.58 dolar üzerinden alınıp satılan gelecekte geçerli para birimi olacağı düşünülen bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde 23.46 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 141.72 Milyar dolar.

ether ise güncel verilere bakıldığında 254.30 dolar seviyesinde. Ethereum son 24 saat boyunca 11.60 Milyar dolar el değiştirdi..

Son olarak da Ripple 0.40 seviyesinden alınıp satılıyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan dijital para dünyası Avrupa ve Asya'da farklı regülasyonlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: