Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen kripto para dünyası gündemden hiç düşmüyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para birimleri yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki ethereum, namı diğer ether yükselir mi? Blok zinciri teknolojisinin en başarılı uygumalarından biri olan ethereum kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 1991.67 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para birimleri sadece son 24 saat boyunca 21599.56 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Hızlı yükselen sanal para birimlerinden biri olan ethereum 13:42 itibarıyla 17698.41 TL (2168.92 Amerikan Doları). Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 250.32 Milyar Dolar seviyesinde. Bununla birlikte en çok işlem gören kriptolardan biri olan ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 2.85 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Bir Hafta Içinde Dai Kaybettirmeye Devam Ediyor

Sanal para piyasasının geçtiğimiz hafta içinde şampiyonları Bitcoin SV, Lisk ve Litecoin oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Dai, Ravencoin ve TerraUSD en fazla değer kaybı yaşayan sanal para birimleri oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

en son fiyatlara göre 60777.32 Dolar seviyesinden alınıp satılan yüksek riskli mülk olarak kabul edilen Bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde 56.60 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 1135.24 Milyar dolar.

Ethereum

Ethereum ise an itibarıyla 2168.92 dolar seviyesinde. Ethereum dünden şu ana kadar 24.91 Milyar dolar işlem gördü.

Ripple

Son olarak da Ripple 1.16 civarından alınıp satılıyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: