Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Foreks dünyasının yükselen trendi sanal para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal paralar altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Yatırımcılar ise bu yatırım ortamında Ripple alıp almamaları gerektiği konusunda kararsız. Ripple kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere göre son 24 saat içinde 347.84 Milyar Dolar tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 1487.11 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 62.21'si bitcoinden geliyor.

Ripple 20:24 itibarıyla 0.47 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 21.44 Milyar Amerikan Doları. Bununla birlikte Ripple geçtiğimiz hafta içinde yüzde 13.08 değer farkı yaşadı.

Maker Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Wrapped Bi yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren dijital para birimi oldu. bununla birlikte son 3 ay içinde en hızlı düşen para birimi de HUSD oldu. Toplam piyasa hacmi 1487.11 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 77.58.

güncel verilere göre 49641.20 dolar üzerinden alınıp satılan ödeme sahteciliklerine karşı yüksek güvenlikli bitcoin geçtiğimiz yirmidört saat içinde 70.66 Milyar doların üstünde işlem gördü.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 925.19 Milyar dolar.

kripto yakıt olarak özetlenebilecek ether ise canlı verilere bakıldığında 1649.15 dolar seviyesinde. Ethereum son 24 saat içinde 33.92 Milyar dolar el değiştirdi..

Son olarak da Ripple 0.47 üzerinden işlem görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: