Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?
Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

para piyasasının yeni yıldızı sanal para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. kimilerine göre dijital para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki geleneksek sunucu mimarisinden farklı bir algoritma ile çalışan ethereum yükselir mi? aslında bir kripto işletim sistemi olan Ethereum kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

dijital para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. an itibarıyla son bir gün içinde 56.45 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para işlem gördü.

2015 yılında tedavüle giren ethereum an itibarıyla 147.88 Dolar üzerinden talep görüyor. Ayrıca Ethereum dün itibarıyla yüzde 1.26 değer farkı kaydetti.

Son Bir Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Tether Oldu

dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Tether, Ontology ve INO COIN geçtiğimiz bir hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Decred, Enjin Coin ve LUNA geçtiğimiz hafta içinde en fazla değer kazanan dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 80.57 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

21:36 itibarıyla tüm kripto para fiyatları güncellendi. piyasadan alınan güncel fiyatlara bakıldığında ödeme sahteciliklerine karşı yüksek güvenlikli bitcoin 7302.70 Amerikan Doları (42209.62 Türk lirası), Ethereum 147.88 Amerikan Doları (854.75 TL), Ripple 0.22 Dolar (1.27 lira) ve Bitcoin'den ayrışan Bitcoin Cash 213.66 Amerikan Doları (1234.97 TL) üstünden alınıp satılıyor.

dijital para birimleri geleneksel foreks piyasalarından çok daha sıcak bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: