Bitcoin Cash Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Bitcoin Cash Güncel Fiyatı Ne Oldu?
Bitcoin Cash Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Geleceğin finans piyasası olarak görülen kripto para birimleri dalgalı günler yaşıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para birimleri yakın zamanda patlayacak. Yatırımcılar ise bu yatırım ortamında Bitcoin Cash alıp almamaları gerektiği konusunda kararsız. Bitcoin Cash kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Bitcoinin yüzde 53.01 oranında hakim olduğu sanal para piyasası geçtiğimiz 24 saat içinde 34.37 Milyar Dolar işlem gördü. canlı verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 131.17 Milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Cash 15:41 itibarıyla 137.96 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 2.44 Milyar Dolar. Ayrıca Bitcoin Cash son bir saat içinde yüzde 0.33 değer farkı kaydetti.

Dünden Beri Factom Yatırımcıları Gergin

dijital para piyasasının geçen hafta şampiyonları Populous, Ardor ve Dash oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. BitTorrent, TRON ve Dai yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan kripto para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 131.17 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 15:41 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

bitcoin piyasası en belirsiz piyasaların başında geliyor. en son alınan veriler ışığında bitcoin 3953.28 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 21743.02 lira seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 0.63 değer farkı yaşadı.

Ethereum

Ethereum Kaç Dolar?
Ethereum Kaç Dolar?

geleneksek sunucu mimarisinden farklı bir algoritma ile çalışan ethereum 745.89 lira üzerinden alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta içinde yüzde 1.52 değer farkını gördü.

Ripple

Ripple (XRP) 1.73 TL
Ripple (XRP) 1.73 lira

farklı bir garantörlük mekanizması ile gücünü koruyan ripple an itibarıyla 0.31 Amerikan Doları yani 1.73 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan sanal para piyasası oldukça sıcak bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: