Bitcoin Cash Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Bitcoin Cash Güncel Fiyatı Ne Oldu?
Bitcoin Cash Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen sanal paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre kripto para birimleri kanlı bir su havuzuna benziyor. Peki Bitcoin Cash yükselir mi? Bitcoin Cash kaç lira oldu? para piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Toplamda 116.96 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son bir gün boyunca 20.03 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Bitcoin Cash an itibarıyla 124.04 Dolar üstünden işlem görüyor. Güncel döviz kuru üzerinden hesaplandığında 656.15 lira. Ayrıca Bitcoin Cash son bir saat içinde yüzde 0.03 değer farkı yaşadı.

Nano Bir Haftadır Kaybettiriyor

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında dün itibarıyla Dash, Huobi Token ve Holo umut verici görünüyor. öte yandan Aion, Insight Chain ve Tether ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

geleceğini kimsenin net bir şekilde tahmin edemediği bitcoin eskisi kadar kazandırmıyor, ancak zirvedeki yerini koruyor. piyasadan alınan son verilere göre blok zinciri teknolojisi ile çalışan bitcoin 3653.74 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 19328.27 lira seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 5.63 değer farkı yaşadı.

Ethereum

<b>Ethereum Fiyatı</b> 643.92 TL
Ethereum Fiyatı 643.92 TL

ethereum (ether) 643.92 TL üzerinden alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta içinde yüzde 13.03 değer farkını gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

kripto para piyasasının geleneksel kurallarını esneten ripple an itibarıyla 0.30 Dolar yani 1.61 lira seviyesinden işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan sanal para dünyası oldukça takibi zor bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: