"Sanal Para" Fiyatları Mydoviz.com'da!

"Sanal Para" Fiyatları Mydoviz.com'da!

Finans dünyasını kasıp kavuran kripto paralar yatırımcıların en çok takip ettiği gündemlerin başında geliyor. Uzun süredir sanal paraların güncel fiyatlarını, market değerlerini ve işlem hacmin en doğru ve hızlı bir şekilde sunmak için çalışmalar yapan Mydoviz.com artık yatırımcıların yeni adresi oldu.

Bitcoin, Litecoin ve Ripple derken geçtiğimiz sene rekor üstüne rekor kıran kripto para piyasası yeni milyonerlerin çıkmasında büyük bir role sahip ancak aynı zamanda yatırımcıların en çok temkinli davrandıkları sektörlerin başında geliyor. Zira spekülasyonlara ve yanlış bilgilere dayalı hamleler yüzünden bir o kadar da mağdur olan insan var. Bu konudaki açığı kapatmak ve sanal para piyasasındaki verilerden katma değerli servisler sunmaya yönelik yazılım çalışmalarımızın ilk aşaması tamamlandı. Artık kripto para fiyatlarını Kripto Kurlar sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sayfadaki sanal paralar piyasa değerlerine göre sıralanmış olarak sunulmaktadır. Buna göre 146,137 Milyar Dolar'lık piyasa değeriyle Bitcoin listenin başında yer almaktadır. Üstüne tıkladığınızda her birinin geçmiş datasını görebileceğiniz tabloda aynı zamanda son bir güne ait işlem hacmi de yer almaktadır.

İşlem hacmi datası aslında sanal para piyasasındaki çalkantılar hakkında çok iyi bir kestirm aracıdır. Dünya Bankası'ndan ya da Güney Kore haberleşme otoritesinden kripto paraların aleyhinde ya da lehinde açıklama geldiğinde etkilerini bu sütundan görmeniz mümkün. 

Kripto kurlarında altın ve döviz gibi emtialara benzer bir yatırım mantığı olduğunu söylemek mümkün. Yatırım yapmadan önce son 7 günde ya da geçtiğimiz ay içinde izlediği çizgiyi göz önünde bulundurmak önemli. Bu sebeple Kripto Kur tablosunda son 1 saat, gün ve haftaya dair değişim yüzlerini de koyduk.

Liste bir hayli uzun. Dünya çapında an itibariyle 1600'ün üstünde sanal para bulunmaktadır ancak biz en çok işinize yarayacak olanları ve dünya çapındaki yatırımcıların en çok ilgisini çekenleri listeledi.

An İtibariyle En Güncel Sanal Para Fiyatları

Kripto Para - Sembol Fiyat (Dolar)
 Bitcoin - BTC 8666,95
 Ethereum - ETH 875,27
 Ripple - XRP 1,10
 Bitcoin-Cash - BCH 1274,98
 Cardano - ADA 0,41
 Litecoin - LTC 161,17

 

 

 

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS