New York Fuarı'nda 'Yılın Lüks Otomobili Ödülü' Sahibini Buldu

New York Fuarı'nda 'Yılın Lüks Otomobili Ödülü' Sahibini Buldu

New York Otomobil Fuarı bu haftasonu ziyaretçilere kapılarını açtı. Bu sene daha lüks otomobillerin oldukça ön planda olduğu fuarda ziyaretçiler Javits Center'a adımlarını atar atmaz en yeni tasarımlar, SUV'ler, kamyonlar ve süper araba olarak da bilinen performanslı ve pahalı modellerle karşılaştılar. Her sene olduğu gibi farklı kategorilerde yılın otomobili ödülünün verildiği fuarda Yılın Lüks Otomobili de sahibini buldu.

New York Otomobil Fuarı'nda otomotiv sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Yılın Otomobili ödülü Volvo XC60'a verildi. Bu ödülün ardından yılın lüks otomobili de belli oldu.

Yeni Audi A8 İç Tasarımı

Yeni Audi A8 İç Tasarımı

Farklı ülkelerden tasarımcıların ve profesyonellerin oluşturduğu jüri heyeti araçları güvenlik, tasarım, performans, fiyat fayda analizi gibi kriterlere göre puanlandırdı. Bu sene bu puanlamadan en yüsek skoru alarak ödülü kazanan otomobil, Yeni Audi A8 oldu.

Audi'nin akıllı lüks sedan diyerek tanıtımını yaptığı otomobil henüz ülkemizde satışa sunulmadığı gibi katalog fiyatı da belli değil. Yeni A8'in Türkiye'de önümüzdeki ay satışa sunulması bekleniyor. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS