Daniel Craig Aston Martin'ini Satışa Çıkardı

Daniel Craig Aston Martin'ini Satışa Çıkardı

Bir kez daha James Bond filminde oynamaktansa bileklerimi keserim diyen ünlü oyuncu Daniel Craig bir kez daha ünlü İngiliz ajanı Bond'u canlandıracak. Ünlü aktör haberi sınırlı sayıda üretilen Aston Martin arabasını açık artırmaya çıkardığında verdi.

Associated Press'e konuşan Daniel Craig James Bond serisinin 25. filmi için bir kez daha kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Daha önce dört kez daha Bond'u canlandıran ünlü aktör Slumdog Millionaire filminin de yönetmeni olan Danny Boyle'un filmi yönetip yönetmeyeceği konusunda hiçbir bilgi vermedi. Boyle'un projede olup olmayacağı sorusunu "göreceğiz bakalım" diyerek geçiştiren Craig, Opportunity Network adlı bir hayır kuruluşunun yardım amaçlı düzenlediği açık artırmada 2014 model Aston Martin marka arabasını satışa çıkardı.

Açık artırma sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü aktör, Golfinger ve Skyfall filmleri ile bir ikona dönüşen Aston Martin'ini yüksek öğretim için para bulamayan öğrenciler için açık artırmaya verdi. Arabadan ne kadar kazanacağını ümit ettiğini soran gazeteciye "en fazla ne kadar ediyorsa ona" diye cevap verdi.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS