Nusret İlk 'Saltbae Burger' Restoranını Dubai’de Açtı

Nusret İlk 'Saltbae Burger' Restoranını Dubai’de Açtı

Nusret’in yeni restoranı minimalist bir dekora sahip ve menüsü oldukça başarılı. Şimdilik rezervasyon kabul etmeyen Saltbae Burger, Dubai’nin en seçkin finans merkezinde hizmet vermeye başladı.

Nusr-Et Hamburger restoranı Dubai Uluslar Arası Finans Merkezi’nde (Dubai International Finance Center) hizmet vermeye başladı. Sosyal medyanın en meşhur fenomenlerinden biri olan Nusret Gökçe restorana dair görselleri Instagram hesabından paylaştı. 23.7 milyon takipçisinden tebrikler alan Nusret Gökçe’nin yeni hedefi New York. Nusret Gökçe bu sene Şubat ayında New York’ta da bir burger restoranı açacağını duyurmuştu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WET BURGER SEE U TOMORROW ? #saltbae #salt #saltlife

Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)'in paylaştığı bir gönderi (

)

 

Açılışında 720 müşteriyi rahatlıkla ağırlayan Saltbae Burger, DIFC’nin ikinci binasında yer alıyor. Nusr-Et adı altında Türkiye’de ve dünyada birçok noktada et restoranı olmasına rağmen bu restoran ilk Saltbae Burger etiketini taşıyan yer oldu. Restoran oldukça minimalist bir tarza sahip. Tamamen gri yüzeyler ve taş zemin endüstriyel bir hava taşımasına rağmen oldukça başarılı. Tabii ki kendi imzası olan tuz serpme hareketinin resmedildiği kocaman bir duvarı da var. Nusr-Et’in zaman zaman videolarında paylaştığı yenilebilir altın burger buranın menüsünde yer alıyor. Ayrıca dev kaymaklı tatlılar da oldukça menüde dikkat çekiyor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zero Calorie Milkshakes #milkshake #crazybaklavashake #oreoshake #baklava #oreo #saltbae #difc #Dubai

Görkem Uraz ?? (@gorkemuraz89)'in paylaştığı bir gönderi (

)

 

Saltbae Burger Menü Fiyatları Ne Kadar?

Saltbae Burger henüz çiçeği burnunda bir yer ve online bir menüsü yok. Dolayısıyla menüyü görmek çin restorana gitmek gerekiyor. Nusr-Et çalışanları rezervasyon kabul etmediklerini ve restoranın ilk gelen oturur mantığıyla hizmet verdiğini söyledi.

Nusret hem başarılı hem de lezzetli sunumlarıyla hiçbir zaman ucuz bir yer olmadı. Dubai’nin finans merkezindeki burger restoranının da fiyatlarının biraz kabul üstü olacağını tahmin etmek zor değil. Nusr-Et İstanbul restoranlarındaki menüye bakıldığında Nusret Burger 35 TL, Lokum Burger ise 40 TL. Tabii ki bu rakamların Dubai'de geçerli olmasının imkanı yok. Nusr-Et menü fiyatları hakkında bir fikir sahibi olmak için şu habere de bir göz atmanızda fayda var: Nusret Menü Fiyatları Ne Kadar? 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS