Hawkeye Hayranlarına Müjde

Clint 'Hawkeye' Barton
Hawkeye Hayranlarına Müjde

Jeremy Renner’ın oynadığı Hawkeye Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1’in tanıtım materyallerinin hiçbirinde yer almadı. Filmin afişlerinde ve karakter posterlerinde de yer bulamayan Clint 'Hawkeye' Barton’ın akıbeti hakkında hayranlardan gelen baskıya dayanamayan yönetmen Anthony ve Joe Russo konuya açıklık getirdi.

Yönetmen Joe Russo kardeşiyle birlikte Hawkeye için uzun vadeli planları olduğunu söyledi. Joe Russo:

“Sabır bir erdemdir deyip duruyoruz. İki kez Oscar adayı olmuş Jeremy Renner’ı unutmuş değiliz. Onun hikayesi uzun vadeli olacak. Kısa olmayacak.”

Yönetmenler Facebook sayfalarında yayınladığı bir görselle hayranlara espri yaptı. Herkes Clint nerede diye soruyor, kimse Clint nasıl diye sormuyor anlamında paylaştıkları görsel 3 binden fazla kez paylaşıldı.

Hawkeye nerede?

Hawkeye nerede?

 

Hawkeye Ronin Olarak Geri Dönecek

Yönetmenlerin açılmaları hayranları rahatlattı. Jeremy Renner bu ay vizyona girecek olan Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1’de ya da gelecek sene vizyona hazırlanan Yenilmezler 4 filmlerinin en az birinde görünecek.

Hawkeye Yenilmezler İç Savaş filmindeki olayların ardından Ronin adlı bir savaşcıya dönüşüyor. Japonca’da 'yalnız savaşçı' anlamına gelen Ronin, Marvel Sinema Evreni’nde kendi solo hikayesine kavuşacak. Yenilmezler serisinin yeni filminin fragmanlarında Kaptan Amerika, Hulk, Vision, Örümcek Adam ve Doktor Strange gibi süper kahramanların ayrı ayrı Thanos tarafından yenildiği görülüyor. Bunların arasında Hawkeye ya da yeni adıyla Ronin’in yer almaması yönetmenlerin dediğini doğrular nitelikte.

Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 önümüzdeki hafta Cuma günü Türkiye’de vizyona girecek. Filmin eleştiri yasağı 26 Nisan’da kalkacak. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS