Euro Ne Kadar?

Euro Ne Kadar?
Euro Ne Kadar?

Sadece profesyoneller değil parasını yastık altında değerlendiren vatandaşları da altın ve Avro kurlarındaki değişimleri yakından takip ediyor. Euro yükselir mi? Kapalıçarşı'daki en son Euro alış satış fiyatları nelerdir? sorularının cevapları haberimizde.

Geçen hafta içi satış fiyatı ortalama 6.60 seviyesinde dengelenen Avro an itibariyle 6.59 Türk lirası alış ve 6.66 TL satış fiyatı üzerinden el değiştiriyor. Euro geçen Cuma günü serbest piyasada 6.58 lira alış ve 6.64 TL satış fiyatı ile kapatmıştı. Döviz piyasasındaki en büyük oyunculardan biri olan ABD yönetiminin iç ekonomisine yönelik korumacı politikaları ülkemizin döviz piyasalarını ciddi bir şekilde etkilemekte. Kurun geleceğine yönelik projeksiyonların yapılabilmesi için dış piyasalardaki yoğun veri akışının izlenmesi gerekecek.

Euro Dolar Çapraz Kuru Ne Oldu? (02 ?ubat 2020)

1.10 dalgalanırken geçen haftayı 1.10 seviyesinden noktalayan çapraz kurun anlık değeri 1.10. yatırımcılar için euro dolar çapraz kuru döviz piyasasının nabzını tuttuğu için takip edilmesi gereken önemli bir parametre.

Euro ve dolar kompleks organizmalar gibi karmaşık tepkiler verebildiği için yatırım kararlarını belirsizlikten kurtarmak pek mümkün görünmüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS