Euro Ne Kadar?

Euro Ne Kadar?
Euro Ne Kadar?

Kimi zaman baskıcı politikaların etkisini hissettirdiği dünya çapındaki emtia piyasasındaki değişkenlerle birlikte ülkemizdeki gelişmeler altın ve Euro piyasasındaki trendleri belirliyor. İşte güncel veriler ışığında Avro kurlarındaki dalgalanmanın şiddeti ve projeksiyon bilgileri.

08:56 itibariyle Euro alış 6.50 TL ve satış 6.56 Türk lirası. Geçen hafta Avro kapanış rakamları 6.50 ve 6.58 lira olarak gerçekleşmişti.

Euro Dolar Paritesi Ne Oldu? (19 Ocak 2020)

Euro/Dolar paritesi bugün saat 08:56 itibariyle 1.11 seviyesinden işlem görüyor. Analistlerin para piyasasını yorumlamalarına imkan veren parite bilgisi parasını forex üzerinden döndürenler için küresel piyasada iki önemli aktörün bağıl hızını anlatan değişkenlerden biri. uzmanlar için çapraz kur paranın yörüngesini tahmin edebilmek için mutlaka takip edilmeli.

Parite endeksi Amerika'nın para politikalarına bağlı olarak tepki verdiği için döviz alırken tam bir netlikle hareket etmek imkan dahilinde görünmüyor. Öte yandan en son piyasa haberlerini değerlendirmek etkili olduğu kadar da riski azaltan bir alışkanlık.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS