Euro Fiyatları

Euro Fiyatları
Euro Fiyatları

İç ve dış piyasa oyuncularının gelişmeler karşısında aldığı pozisyon emtia fiyatlarındaki direnci ve yönü belirliyor. İç piyasada kapanış zili çaldıktan sonra da etki gücü yüksek büyük yatırımcıların kararlarının etkisinde kalabilen global piyasalarda dolaşıma devam eden Euro kurları sabah sürprizlerine sebep olabiliyor. İşte serbest piyasada işlem gören Euro fiyatlarındaki son durum.

Saat 08:55 Avro alış 6.58 TL ve satış 6.64 TL. Bu sabah açılış rakamlarına göre alış fiyatındaki değer farkı 0.00 Türk lirası, satıştaki değer farkı ise 0.00 Türk lirası.

Dolar Karşısında Euro'da Son Durum

Geçen hafta 1.10 oranında dalgalanan ve haftayı 1.10 seviyesinden kapatan Euro/Dolar paritesi, an itibariyle 1.11 seviyesinde seyrediyor. yatırımcılara göre euro dolar çapraz kuru döviz piyasasının nabzını tuttuğu için önemli.

Döviz piyasası Amerika'nın para politikalarına bağlı olarak davrandığından gelecekteki rakamları tahmin etmek muhtemel değil. Diğer taraftan altın ve döviz haberlerini göz önünde bulundurmak yatırım risklerini azaltan bir husus.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS