Bitcoin Düştü!

Bitcoin Düştü!

Geçtiğimiz Çarşamba günü tüm zamanların rekorunu kırarak 30.000 TL'yi geçen Bitcoin düştü. Bu düşüşün devam edip etmeyeceği merak konusu.

Çarşamba akşamı saat 20:30'da 30.078 TL'den işlem gören (yaklaşık 7.817 Dolar)  Bitcoin'in değeri an itibariyle 25.870 TL (yaklaşık 6.734 Dolar) seviyesine kadar geriledi.

Serbest Piyasada Güncel Bitcoin Fiyatları

 BitCoin - BTC Alış Fiyatı: 25.949,56 ₺ Satış Fiyatı: 25.963,04 ₺

Uzmanların özellikle küçük yatırımcıların Bitcoin'den uzak durması gerektiğinin açıklamasının ardından böyle bir düşüş yaşanması dikkatleri Bitcoin piyasasına çevirdi. Bitcoin'in sert düşüşünün sebebi henüz bilinmemekle birlikte bu durumun sürekli olup olmayacağı hakkında da detaylı bir bilgi bulunmuyor.

 


İPUCU: Bitcoin ve diğer döviz kurları üzerinden işlem yapmadan önce Döviz Kurları detay sayfamızdan ilgilendiğiniz kurun aylık ve yıllık trajeksiyonlarına mutlaka bir göz atın. En tepe ve en dip seviyeler çoğu kullanıcılar için alış ve satış işlemleri için baz kabul ediliyor. Yatırımlarınızı makul zamanlarda işleme çevirmeyi bilmekle birlikte yatırımlarınızla duygusal bağ kurmamanız tavsiye edilmektedir.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS