"Avengers 4" Süper Kahraman Katliamı Olabilir!

"Avengers 4" Süper Kahraman Katliamı Olabilir!

Marvel'in sinema evreninde en sevilen süper kahramanlar hiç şüphesiz Tony Stark (Iron Man), Steve Rogers (Kaptan Amerika), Bruce Banner (Hulk), Chris Hemsworth (Thor), Natasha Romanoff (Kara Dul) ve birazcık daha zorlasa belki Jeremy Renner (Hawk Eye). 2019 yılında vizyona girecek yeni Avengers filmi bu kahramanlar için kötü haber.

Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, Vanity Fair'e yaptığı açıklamada Avengers 4 filminin kelimenin tam anlamıyla bir final olacağını söyledi. Feige, sürpriz bozan vermekten kaçındı ancak şimdiye kadar gördüğümüz, izlediğimiz Marvel evreni ile Avengers 4'ten sonra göreceğimiz evrenin çok farklı olacağını belirtti.

"İki farklı zaman dilimi olacak. Avengers 4'ten öncesi ve sonrası. İnsanların beklemediği bir şekilde olacağını söyleyebilirim"

diyen Feige, Tony Stark ve Bruce Banner'ın başına ne geleceğini gizledi. Sözlerinden anlaşıldığı kadarıyla Avengers ekibini çok zorlu günler bekliyor.

Robert Downey Jr., Tom Holland ve Chris Pratt, Avengers 4 film setinde.

Robert Downey Jr., Tom Holland ve Chris Pratt, Avengers 4 film setinde.

 

Avengers 4 film setinde Vanity Fair'e konuşan Chris Hemsworth, "bu şekilde" son kez bir araya geldiklerini söylerken Scarlett Johansson bir devrin bu şekilde kapanmasının tatlı acı bir serüven olduğunu belirtti. Johansson:

"Yeni nesil için çok mutlu hissediyorum. Tatlı acı bir his bu ama pozitif."

Stüdyonun ve oyuncuların farklı platformlardaki açıklamalarından anlaşıldığı kadarıyla Demir Adam, Kara Dul, Hulk, Kaptan Amerika, Hawk Eye ve Thor bir daha Marvel evreninde görünmeyecek. Örümcek Adam, Galaksinin Koruyucuları, Kara Panter, Doktor Strange ve belki Ant Man bundan sonraki filmlerde eski ile yeni süper kahramanlar arasında köprü kurmak üzere devam edecek.

Loki, Avengers 4

Loki, Avengers 4

Avengers serisinin finali iki bölümden oluşacak. İlk bölüm olan Avengers: Infinity War, 4 Mayıs 2018'de vizyona girerken, henüz adı belli olmayan dördüncü ve son Avengers filmi 3 Mayıs 2019'da vizyona girecek.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS